تبلیغات
BGSs - حالا بازم بگید مسی بده...

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 21 آذر 1391Messi breaks Müller's record


  مسی تا اینجای کار 86 گل در سال 2012 به ثمر رسانده است که از این 86 گل 74 گل آن برای بارسلونا بوده است و 25 گل از این گل ها," سه امتیازی" بوده است. مسی در فصل گذشته آمار رویایی 50 گل در یک فصل لالیگا را از خود به جا گذاشته بود که برای اولین بار بازیکنی به چنین عددی می رسید. هر چند با روندی که وی در پیش گرفته است در پایان لالیگای این فصل نیز باید منتظر شکستن دوباره ی این رکورد باشیم. در فصل گذشته ی لیگ قهرمانان هم مسی با 14 گل رکورد دار بیشترین گل زده در این مسابقات شد. 
گفتنی است آماری که برای لئو جالب است علاوه بر 86 گلی که تا اینجا به ثمر رسانده 26 پاس گل هم به هم تیمی هایش داده که با یک حساب سر انگشتی, در 66 دیداری که وی در سال 2012 به میدان رفته است, 112 گل با تاثیر مستقیم این بازیکن به دست آمده است! 
مسی 8 ماه گذشته توانسته بود رکورد سزار رودریگز را بشکند و به تنهایی بهترین گلزن تاریخ بارسا شود. 
"سر الکس فرگوسن" سرمربی منچستر یونایتد هم درباره ی مسی گفته بود روند رشد مسی شکل "وحشتناکی" به خود گرفته است. او با 25 سال سن موفق به انجام چنین کار های خارق العاده ای می شود! 

پ.ن:حالا هیییی بازم بگید مسی بده ،تک روی میکنه..نیگا کنید112گل با تاثیر مستقیم مسی به دست اومده.....واییییییی دارم از خوشحالی سنگکوب میکنم....ارسال توسط بOشiii
آرشیو مطالب
نظر سنجی
محبوب ترین وبلاگ دنیا کدام وبلاگ است؟
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی